APIS AMPUŁKI Activator s lyofilizovanými malinami 5 ks.

Kód: PLN 126610
Neohodnoceno
449 Kč
Skladem

APIS AMPUŁKI Activator s lyofilizovanými malinami 5 ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

APIS AMPUŁKI Activator s lyofilizovanými malinami 5 ks.

APIS aktivátor s lyofilizovanými malinami v ampulkách 5 ml x 5 ks (ID 6352)

Pro všechny typy pokožky.
Koncentrovaný aktivátor s vysokým obsahem ultra zvlhčující kyseliny hyaluronové, lyofilizovaného malinového extraktu, malinového oleje, kmenových buněk brusinky a dalších účinných látek. Má antioxidační vlastnosti, regeneruje a hluboce zvlhčuje, což má velmi pozitivní vliv na zlepšení stavu pokožky.
Kromě jedinečné vůně si lyofilizované maliny zachovávají velmi cenné nutriční vlastnosti čerstvého ovoce. Mezi ně patří mimo jiné kyselina ellagová s velmi silným antioxidačním účinkem.

Účinné látky:
Kyselina hyaluronová - je to mukopolysacharid, který spojuje kolagenová a elastinová vlákna v dermis, je schopen vázat od tisíce do čtyřtisíckrát více vody, než je její hmotnost, a proto se používá jako jeden z nejcennějších zvlhčujících faktorů.

Mandlový olej - získává se lisováním semen mandlového stromu. Obsahuje bílkoviny, minerální soli a vitamíny A, E, D a skupinu B. Vitamíny A a E patří mezi „vitamíny mládí“, které mají pozitivní vliv na pevnost a pružnost pokožky a zpomalují proces stárnutí. Vitamin D chrání pokožku před negativními vnějšími faktory a vitamíny B zabraňují dehydrataci buněk. Mandlový olej také obsahuje velké množství kyseliny linolové a olejové, které změkčují pokožku a posilují ochrannou lipidovou bariéru pokožky.

Komplex Hydromanil - extrakt z peruánské rostliny Tara s okamžitě zvlhčujícími a dlouhodobě zvlhčujícími vlastnostmi.

Skvalen - hluboce zvlhčuje, okysličuje pokožku, je vynikajícím antioxidantem.

Balení 5 ampulí (každá 5 ml)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: