Chemický peeling 35% + neutralizátor

Kód: CHEMIE 35- PLUS NEUTRALIZATOR
12 hodnocení
999 Kč
Počet kusů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chemický peeling 35% kyseliny glykolové plus neutralizátor

Chemický peeling - kyselina glykolová 

Kyselina glykolová je méně vhodná pro normální pleť. Mastná pleť snižuje účinnost. Kyselina salicylová je mnohem účinnější u lidí s mastnou pletí, protože má schopnost rozpouštět tuk. 

Kyselina glykolová se používá k odstranění odumřelých buněk z pleti, proti stárnutí pleti, proti akné, jizvy po akné. Použití kyseliny glykolové pomáhá obnovit buňky, pleť je jasnější a jemnější. Kyselina glykolová podporuje tvorby kolagenu a elastinu hluboko v pokožce. 

Kyselina glykolová redukuje vrásky, jizvy a zlepšuje mnoho jiných vlastností pleti. Druhou vlastností je hydratace nově vytvořené vrstvy pokožky. 

Je doporučovaný 24 hodinový kožní test před použitím - naneste malé množství na předloktí a počkejte, zda se neobjeví alergická reakce.

 

Návod na aplikaci kyseliny glykolové

 

Prosím důsledně dodržujte návod k použití, který je také přiložený.

Pouze na vnější použití.

 

Tento produkt obsahuje alpha hydroxy kyseliny (AHA), které můžou zvyšovat citlivost pokožky na sluneční záření a zvyšují riziko poškození vaší pokožky v důsledku slunečního záření. Používejte opalovací krém, ochranný oděv a omezte pobyt na sluníčku při používání tohoto produktu a ještě aspoň na týden po ukončení používání tohoto produktu. 

Jde o výrobek pro domácí i pro profesionální použití. 

Začínejte aplikaci max. 35% koncentrací, aby si pleť zvykla. 

35% peeling je vhodný pro citlivou pleť s akné a drobnými vráskami, tato koncentrace je nejvyšší, který můžete použít poprvé na pleť, která ještě chemický peeling kyselinou glykolovou nezažila. 

40% peeling je už silnější, používá se až po zkušenosti s peelingem o 35% koncentraci (minimálně 5 ošetření) vhodná pro existující jemné až střední akné, jemné vrásky a pleť poničenou  vlivem prostředí ale stále vhodný pro jemnou pleť. 

50%/60% je silný peeling, používá se až po zkušenosti s 40% peelingem (minimálně 5 ošetření)  je pro střední až silné akné, vrásky, poškození sluncem, jizvy po akné a ostatní problémy pleti. 

Návod na popstup: 

  Chemický peeling 

  • Klientku důkladně odlíčíme!, ztonizujeme (tonikum bez alkoholu)-Jaryšova voda, nanášejte na čistou a suchou pokožku. 
  • Naneseme nad obočím, pod oči, kolem rtů vazelínu (aby pomohla zabránit případnému zatečení kyseliny) 
  • Před aplikací peelingu můžeme pleť vyčistit špachtličkou nebo provést lifting,mikrodermabrazi.
  •  Nalijeme si do skleněné mističky peeling(s kyselinou) a jemným štětečkem naneseme na pokožku v rovnoměrné vrstvě.Při první aplikaci nechejte působit 1-2 minuty, potom dobu působení můžete po minutě zvyšovat.Celou dobu sledujeme , zda pokožka někde příliš nečervená a klientku to nepálí. Pokud některé místo více reaguje, tak ihned neutralizujeme, tu část která je citlivá. 
  • Naneste neutralizér, nechte působit ještě 1 minutu a opláchněte. 1x zopakujeme 
  • Okamžitě kyselinu spláchněte, kdyby byl pocit příliš intenzivní.!! 
  • Na obličej poté naneseme chladící masku,kterou si před příchodem klientky připravíme v mističce do ledničky.(aby byla více pro pleť příjemná) Přes masku dáme bubáčka s jaryšovou vodou.Necháme působit 15min.(V průběhu kontrolujeme zda se pleť zklidňuje.) 
  • Na závěr naneseme hyaluronový krém.Po mikrodermabrazi krém viscoderm. 

Opakování: 

1.Návštěva  nejdříve po 14.dnech ideálně po jednom měsíci.Pokračování max. 5 x ošetření za zimní období. 

Upozornění:

Při prvních 3 dnech po aplikaci udržujte pleť v maximální čistoty. Vyhýbejte se prašnému a zakouřenému prostředí. Po umytí pleť neotírejte ručníkem, jen jemně vysušte. První tři dni nevykonávejte činnosti, při kterých se příliš potíte, též nedoporučujeme návštěvu sauny první 3 dny po aplikaci.

 

Nežádoucí účinky - podráždění, zčervenání, které obyčejně přetrvává jen několik hodin. Na zmírnění nežádoucích účinků doporučujeme použít kvalitní hydratační zklidňující krém.

POZOR: V zimě na hory a moře = slunce. Chemický peeling provádět měsíc před a měsíc po zájezdu!!

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chemické peelingy a peelingy
Hmotnost: 0.4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: