Cryoslim 60 - použité

Kód: POUZITE ZBOZI - CRYOSLIM 60
Neohodnoceno
49 000 Kč
Počet kusů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Cryoslim 60 - použité zboží 

přístroj je jako nový. Má cca 50hodin provozu. 

 

Speciální hlavice obsahuje Cryo,Vacuum, červenou světelnou terapii na prohřátí před mražením a zelenou světelnou terapi při samotném mražení.

Běžné kryolipolýzy nemají takto postavené hlavice. U těchto speciálních hlavic nedochází k žádným nepříjemným pocitům po ošetření. (pobolívání ošetřené partie, citlivost podkoží atd.)

Popis ošetření:

Ošetření začíná dezinfekcí dané partie a otřením podkoží do sucha. Na takto připravené podkoží se vždy nanese krycí membrána. POZOR! Bez krycí membrány absolutně nedoporučujeme ošetření. Hrozí poškození tkáně mrazícími destičkami. Membrána je napuštěna speciálním nemrznoucím roztokem. Po umístění aplikační hlavice se podkoží nasaje do halvice. Zde začíná červená světelná terapie a po dobu 5min se ošetřovaná partie začne nahřívat na 37-42C. Nahřátí je velice důležité a umocňuje výsledky na dané partii až o 20% od běžných Cryolipolýz. Po pěti minutách nahřívání se přístroj automaticky přepne do režimu mražení. V tu samou chvíli se přepne i světelná terapie na zelenou barvu a po celou dobu ošetřeni je daná partie touto světelnou terapií ošetřována. Zelená světelná terapie zabraňuje případným změnám na podkoží (otokům, puchýřkům a velice blahodárně působí na ošetřovanou partii) Po uplynutí nastaveného časového limitu se přístroj vypne. Odstraní se hlavice s ošetřované partie a místo ošetření lehce prohříváme jemnou masáží. Po krátké masáži ošetřete místo lymfodrenážním krémem. Po každém takovémto ošetření doporučujeme přístrojovou nebo manuální lymfodrenáž. Výsledek se dostavuje po 6 týdnech, ale můžete očekávat úbytky až do 90 dnů po ošetření. Po dobu 90 dnů doporučujeme navštěvovat lymfodrenáže minimálně 1x týdně. Není to povinnost, ale jenom doporučení pro lepší výsledky.      

 

Klinická studie v ČJ       Klinická studie v AJ

 

 Klinické studie na vyžádání zašleme - pouze vážným zájemcům.

 

 

 

Představuje vysoce efektivní a pro organismus velmi šetrnou metodu redukce tukové tkáně. Jedná se o metodu řízeného ochlazování tukových buněk na vybrané části těla, která vede k velmi efektivní redukci podkožního tuku. Kryolipolýza, často označovaná jako „bezbolestná liposukce“, je v současné době považována za jednu z nejefektivnějších neinvazivních metod odstraňování tělesné tukové tkáně.

 

 

Princip

 

Při kryolipolýze jsou užívány teploty v rozmezí +10ºC až -5 ºC. Postup řízeného chlazení tukové tkáně pomocí kryolipolýzy se zásadně liší od dosud používaných metod redukce tukové tkáně, ať se již jednalo o metody invazivní, jako je klasická liposukce či metody neinvazivní, jako kavitace či liposukce za použití laseru.

 

Poslední výzkumy ukázaly, že tukové buňky jsou více citlivé na chlad než ostatní tkáně, jako je pokožka, nervová tkáň či svaly. Principem kryolipolýzy je ochlazení tukových buněk přes pokožku, aniž by došlo k poškození ostatních podkožních struktur. Toto ochlazování vede ke krystalizaci lipidů (tuků) v adipocytech (tukových buňkách). Zmražením adipocytů je spuštěn proces apoptózy (programového odumření tukové buňky). Části takto rozpadlých tukových buněk jsou pak následně odstraňovány v rámci procesu fagocytózy  (proces pohlcování pevných částic z okolního prostředí buňkami) specifickými druhy bílých krvinek, tzv. makrofágy. Buňky se schopností fagocytózy mají jako všechny živočišné buňky na povrchu jen tenkou plazmalemu (buněčnou membránu).  Tyto buňky mohou měnit svůj tvar a vytvářejí tzv. panožky. Panožkami částici, která má být odstraněna obalí, vytvoří z plazmalemy váček vakuoly a vtáhnou částici do sebe. Do váčku vyloučí enzymy a částici stráví. Makrofágy s pohlcenými zbytky rozpadlých adipocytů jsou odplavovány lymfatickým systémem do lymfatických uzlin, krve, krví dále do jater, kde se krev vyčistí. Odpadní produkty či metabolity přejdou do žluči a jsou vyloučeny stolicí.

 

Během apoptózy nedochází, na rozdíl od nekrózy, k otoku buňky, následně k jejímu prasknutí a vylití obsahu buňky včetně účinných enzymů. Naopak, při apoptóze obsah buňky zůstává uvnitř neporušené plazmalemy, dojde ke zhuštění obsahu, fragmentaci DNA a rozpadu na malé části, jež mohou být snadno fagocytovány a následně vyloučeny z těla přirozenou cestou. Rozpad probíhá pomalu a postupně v průběhu přibližně 3 měsíců, proto není organizmus extrémně zatěžován. Jakmile jsou poškozené tukové buňky odstraněny, tuková vrstva se remodeluje a zmenšuje, neboť tukové buňky se shlukují zpět k sobě, vytlačují prázdná místa po odstraněných tukových buňkách a zmenšují tak objem tukové vrstvy.

 

Tato nová metoda není na rozdíl od klasické liposukce (odsátí tuku invazivní operační metodou) bolestivá a pacienta nijak neomezuje. Ihned po zákroku se tedy může věnovat běžným denním aktivitám. Celý zákrok trvá přibližně 60 až 90 minut. První výsledky zákroku jsou viditelné již po 3 týdnech, konečný efekt redukce tuku se projeví přibližně za 2 až 3 měsíce.

 

Tento proces řízeného odumírání tukových buněk je postupný, nezvyšuje hladinu cholesterolu ani triglyceridů v krvi. Je prokázáno, že při jediné aplikaci této metody dochází k úbytku tukové tkáně v místě aplikace v rozmezí 25 – 30%.

Aplikace

 

ANO: břicho, stehna, záda, paže, hýždě

NE:    prsa a přední strana hrudníku

 

Rizika a kontraindikace:

 

-          těhotenství a kojení

-          epilepsie

-          nádorová onemocnění

-          srdeční a ledvinové choroby

-          diabetes

-          roztroušená skleróza

-          infekční onemocnění

-          osoby s kardiostimulátorem a holterovskými měřiči EKG, neinvazivního krevního tlaku apod.

-          osoby s kovovými implantáty

-          atopický ekzém, dermatitida, psoriáza

-          poruchy srážlivosti krve

-          hypertenze

-          vystouplé kožní afekce (postižení), (je ale možno použít na keloidy)

-          trombóza

-          problémy s tělesnou termoregulací

-          přecitlivělost na chlad

-          Raynaudův syndrom (fenomén)

-          kryoglobulinémie

-          hypoproteinémie

 

 

 

 

   CryoSlim 60

 

přístroj s naprosto unikátní kombinací technologie řízeného ochlazování tukové tkáně s možností jejího předehřátí. Určený k formování postavy a remodelaci tukové tkáně

 

 

Jak přístroj funguje

 

přístroj je vybaven unikátní vakuovou aplikační hlavicí s duplicitní funkcí nejprve řízeného předehřátí na 42C a po té hloubkového zchlazení tkáně. Po celou dobu chlazení probíhá zelená světelná terapie, která zabraňuje otokům a opuchlinám.  

při teplotě +42OC zajišťuje dokonalé prohřátí ošetřované partie a připravení na promražení.   

Předehřátí vede k efektivnějšímu a rychlejšímu odbourávání.

Výhody:

 

- unikátní kombinace technologie metody řízeného 

  ochlazování tukové tkáně s možností jejího

  předehřátí

- přístroj je vyroben v EU

- ovládací panel v ČJ

- přednastavené programy

- možnost velmi přesného nastavení teploty a vakua

- automatické monitorování všech řídících funkcí    

  přístroje

- aplikace je naprosto bezbolestná, neinvazivní a velmi

  šetrná

- cíleně působí pouze na tukové buňky

- přístroj je vybaven senzorem pro snímání tepové

  frekvence

 

 

Technické parametry:

 

   Rozměry: 57 cm x 52 cm x 93 cm (160 cm)

   Napájecí napětí: 230 V/50Hz

   Obrazovka: 10-ti palcový širokoúhlý barevný dotykový displej

   Příkon: do 500 W

   Nastavení chladící teploty:10°C až -5°C

   Nastavení teploty pro aplikaci prohřátí: + 42°C

   Nastavení vakua: 0 až 100 kPa

   Chladící kapalina: čistá voda

   Nastavení pracovní doby: 0 až 120 minut

   Pojistky: trubičková pojistka F2A/250V

   Rozsah pracovních teplot okolního prostředí: 5°C

   až +40°C

   Relativní vlhkost okolního prostředí:. ≥ 80%

Atmosférický tlak: 86 kPa až 106 kPa

Doplňkové parametry

Kategorie: Kryolipolýza
Hmotnost: 80 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení