EMS - Sculptor - redukce inkontinence

Kód: OF - INKO
Akce Novinka Tip
Neohodnoceno
49 900 Kč –20 %
ar
49 900 Kč –20 % 39 900 Kč
Skladem

EMS Sculptor - redukce inkontinence

Detailní informace

Detailní popis produktu

EMS Sculptor - redukce inkontinence

Postnatální stresová inkontinence je u žen po těhotenství a porodu velmi častá. Dochází k němu stresem působícím na svaly pánevního dna obvykle během vaginálního porodu. Každodenní jevy, jako je kýchání, smích nebo kašlání, mohou způsobit únik a dokonce i některé formy cvičení nebo zvedání těžkých břemen.

Ve většině případů se postnatální stresová inkontinence sama upraví v měsících následujících po porodu, když se svaly pánevního dna opět napnou. Cvičení pánevního dna, jako jsou kegely, se doporučují po porodu, ale proces opětovného posilování pánevního dna vám může připadat jako dlouhý proces.
Poporodní stresovou inkontinenci lze účinně léčit naší procedurou, která může být velkou úlevou mnoha trpícím ženám.

OFAN Magic Chair je nechirurgické, rychlé a bezbolestné ošetření, které dokáže účinně snížit příznaky postnatální stresové inkontinence.
Ošetření využívá technologii High-Intensity Focused Electromagnetic, která stimuluje svaly pánevního dna. Svalové kontrakce pracují na opravě a zpevnění pánevního dna a pomáhají klientům znovu získat kontrolu nad močovým měchýřem.
Tradiční cvičení pánevního dna neboli Kegels zahrnuje napínání a uvolňování svalů pánevního dna, aby je posílilo. Toto ošetření může přinést tisíce supramaximálních kontrakcí svalů pánevního dna, což je ekvivalent 11 000 Kegelových cviků.

Doplňkové parametry

Kategorie: Multifunkční přístroje na tělo
Hmotnost: 15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: