Hydrolifting NEW STYLE 2022

Kód: MYCH HYDRO NS
Neohodnoceno
39 900 Kč

Hydrolifting NEW STYLE 2022

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hydrolifting NEW STYLE 2022

 

1. Hydrodermabrasion - aplikátor na hydrolifting - aplikátorem protékají zvolené tekutiny, které máte v jednotlivých nádržích. Volíme nejčastěji čístící, exfoliační a hydratační nebo liftingovou. Všechny mám k dispozici na našich stránkách. 
 
2. Cold Hammer - aplikátor studené a teplé kladívko - díky změnám v teplotách a aplikaci na obličej dochází ke zrychlení microcirkulace v podkoží. Tím dochází k prokrvení a lifting efektu. Používáme i na zklidnění po dermabrazích nebo chemických peelinzích. Rovněž můžete použít i na zapracování masky. U zapracování masky se aplikace provádí přes netkanou textílii. 
 
3. Nano Meso - do skleněné ampulky si umístíte tekuté sérum a pomocí nano meso zapracujete hluboko do podkoží. Má liftovací efekt. 
 
4. Oxygen spray - nástřiková pistol slouží na dovlhčování masek nebo na nástřik collagenů, hydratačních látek a vitamínových koktejlů. 
 
5. Bipolar RF - bipolární radiofrekvence vyprovokuje fibroplasty k větší tvorbě collagenu. Lze zapracovávat i séra. My doporučujeme pracovat s italskou emulzí na radiofrekvenci - zvolte typ na obličej. Opět naleznete na našem e-shopu https://www.salony-vybaveni.cz/professional-rf-face-emulze-pod-radiofrekvenci/
 
6. Plasma bipolar FR - Tento aplikator kromě RF má i plasmu, která silně dezinfikuje zánětlivá ložiska. Doporučujeme používat u aknózní pleti.  

Doplňkové parametry

Kategorie: Hydrolifting
Hmotnost: 15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: