Infračervená lampa

Kód: KS - INFRACERVENA LAMPA INFRA 900
Neohodnoceno
45 780 Kč
Počet kusů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Infračervený zářič s vysokým regulovatelným výkonem a jednoduchou obsluhou. Obsahuje 6 lamp.

Podrobný popis

Tento zářič s vysokým výkonem obshahuje 6 lamp, každá 150W. Výkon lamp se nechá individálně nastavit tak, aby vyzařované teplo bylo příjemné a efektivně prohřívalo tkáň. Přístroj je vybaven časovým spínačem, STOP tlačítkem, zvukovou signalizací ukončení ohřevu. Stojan, který je v zákadní ceně lampy, Vám umožní jednoduše lampu polohovat do pozice, která Vám bude nejvíce vyhovovat.

 

Příklady použití

  • Masáže a rehabilitace: podle potíži pacienta, nebo jak doporučí lékař, je možné zahřívát celé tělo. Nahřívání je možné provádět např. prohříváním šíje po dobu cca 15 minut a intenzitou dle pocitu pacienta. Po této době je pacient dostatečně prohřátý a je možno začít s rehabilitací nebo masáží. V leže je možno prohřívat záda nebo nohy cca 20 minut s intenzitou opět podle pocitu pacienta. Po prohřátí následuje rehabilitační cvičení.
  • Kosmetické služby: prohříváním obličeje a dekoltu se docílí rychlého roztažení pórů pro následné lepší vyčištění pokožky. Doba je cca 10 minut a intenzita slabší dle pocitu pacienta. Stejným způsobem je možno čistit pokožku.
  • Odstranění celulitidy: prohřáti je hluboké až do podkožní tukové vrstvy. Urychluje látkovou přeměnu v cévách.

Doplňkové parametry

Kategorie: Světelná terapie
Hmotnost: 20 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: