MOBILNÍ LAMPA UV-C + OZON

Kód: AV-132683
Neohodnoceno
569 Kč
Skladem
Mobilní lampa uv-c + ozon

Detailní informace

Detailní popis produktu

UV-C záření je část slunečního záření prakticky 100% pohlcená zemskou atmosférou, nyní se používá v lampách, které jsou účinnými zbraněmi v boji proti virům a bakteriím. Ultrafialové světlo má schopnost ničit všechny druhy mikroorganismů. V případě virů nebo bakterií dochází k destrukci tenké lipidové vrstvy, která je obklopuje, a destruktivnímu účinku na vazby DNA, proto se zařízení emitující UV záření používají zejména k dezinfekci místností a vyhledávání zařízení všeho druhu v nich.
< DIV> Lampa generuje UV světlo, které ve spojení s přirozeným kyslíkem ve vzduchu vytváří čistý ozón (bez oxidů dusíku). V běžné místnosti může být část místnosti blokována UV světlem lampy nábytkem nebo jinými předměty, ale ozón, který také zabíjí bakterie a viry, se tam stejně dostane. Ozón navíc ze vzduchu odstraní formaldehyd a zbaví vás nepříjemných pachů.
Lampa je napájena vestavěnou dobíjecí baterií a lze ji nabíjet přes USB. Je určen k dezinfekci malých místností, jako jsou malé koupelny, chodby nebo interiéry aut.
Hlavní vlastnosti:
Výkon: 3,8 W
Baterie vydrží cca 100 minut na jedno nabití
Účinné maximálně na 6-8m2
UV ZÁŘENÍ A OZÓN JSOU „ŠKODLIVÉ PRO ŽIVÉ TĚLE!
<

Doplňkové parametry

Kategorie: Sterilizátory
Hmotnost: 0.25 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: