O nás

O společnosti Body Factory 

Hlavním zaměřením společnosti Body Factory s.r.o. je poradenství při vybavování nových studií zaměřených na kosmetické služby, péči o tělo a formování postavy. 

Zájemci, o prověřené a kvalitní vybavení do svého studia, se mohou na společnost Body Factory s.r.o. obracet skrze internetový e-shop www.salony-vybaveni.cz, kde koupí vše, co je potřeba pro zařízení a následující provoz kosmetických studií a center.

Než začneme jakýkoliv nový přístroj prodávat či využívat plně v našem centru, musí projít řadou kontrol a testování! Naším cílem jsou profesionální služby a hlavně spokojení klienti, kteří se k nám budou rádi vracet.

Společnost rovněž poskytuje možnosti školení na obsluhy přístrojů, kdy se snaží dát začínajícím provozovatelům ucelené informace o úspěšných procedurách a pomoci jim vybrat přístroje, které jsou oblíbené, účinné a hlavně poptávané trhem spotřebitelů.

Nejsme pouze prodejci, aktivně pracujeme na vlastním studiu již přes 15 let. Díky velikému množství stálé  klientely máme výbornou zpětnou vazbu na nové typy ošetření a tím i na účinnost přístrojového ošetření. 

Společnost rovněž dokáže poradit začínajícím provozovatelům i v nezbytné legislativě a marketingu.

Klientům se věnujeme s maximální péčí a odměnou je nám jejich spokojenost.
Těšíme se na Vaše zavolání a osobní návštěvu našeho centra Body Factory  - ul. Táboritská 16/24, Praha 3.

V našem centru se sdružuje hned několik subjektů, kteří jsou specialisty ve svém oboru a přistupují ke svým zákaznicím s maximální péčí a porozuměním.

Najdete zde ucelené služby v oblastech:

  • péče o tělo a formování postavy
  • péče o obličej a dekolt
  • poradenství při hubnutí a dietě
  • kadeřnictví
  • pedi mani služby
  • maserské služby  - fyzioterapie
  • solná jeskyně

High care centrum Body Factory se zabývá hlavně komplexními programy formování postavy a speciálními kosmetickými ošetřeními. Hlavní předností centra je bezesporu to, že využívá nejmodernější přístrojové vybavení na trhu, které zaručuje viditelné výsledky a spokojenost klientek.

 

Společnost Body Factory s.r.o. působí na trhu již 15 rokem a tudíž je zkušeným odborníkem ve svém oboru.

Klientům se věnujeme s maximální péčí a odměnou je nám jejich spokojenost.


Těšíme se na Vaše zavolání a osobní návštěvu našeho centra Body Factory  - ul. Táboritská 16/24, Praha 3.