Ochranný štít - BF Antivir 2020

Kód: ANTIVIR 2020
Neohodnoceno
14 900 Kč

Chraňte sebe i své klienty

Detailní informace

Detailní popis produktu

První ochranný štít BF Antivir 2020

Dobrý den,

Prvotně bych Vás chtěl všechny pozdravit, popřát mnoho zdraví a pevné nervy.

Nechci hodnotit situaci v ČR, to náleží jiným. Zaměřil jsem se na blízkou budoucnost.

Ať je vše pravda nebo je to celé uměle vytvořené, v lidech na dlouho zůstane strach a obavy téměř z čehokoliv.

Chci Vám předvést izolační box pro práci v kosmetice a ošetření těla. Nazvali jsme ho

BF Antivir  2020

Nelze provádět kosmetické úkony lidem, kteří mají roušku na obličeji. Protože děláme přes 15 let v této branži a zabýváme se vybavováním studií, tak jsme přemýšleli jak pracovat bezpečněji.

Jako první jsme navrhli a vyrobili krycí box, který zvyšuje ochranu klienta i obsluhu přímo při ošetření. Box lze napasovat na jakékoliv lehátko. Maximální šířka lehátka je 80 cm. Klient se cítí jako v inkubátoru a přímý kontakt s obsluhou je při provádění kosmetických služeb téměř vyloučený i když klient nemá roušku.

Bez ohledu na stávající situaci si myslím, že se tento box začne využívat pravidelně v podzimních a jarních měsících, kde hrozí jakákoliv virová onemocnění.

Box vyrábíme a dodáváme prostřednictvím našeho e-shopu www.salony-vybaveni.cz Pokud chcete box vidět v praxi, tak je to možné po telefonické dohodě na našem studiu Body Factory Praha 3.

Přemýšlejte dopředu a připravte se na podobné situace, které dnes prožíváme. Náš model se bude vyvíjet a již nyní chystáme další inovace, které zcela jistě ocení každý rozumný a ohleduplný provozovatel služeb.

Dbejte současně i na sterilizaci vzduchu. Více naleznete v této kategorii. Rozhodli jsme se, že budeme chránit sebe i naše klienty jak jen to bude možné. Sterilizace vzduchu UV lampami či plazmovými generátory bude během několika málo měsíců standardní vybavení. Více o UV-C sterilizátorech na https://www.salony-vybaveni.cz/uv-a-plazmova-sterilizace-vzduchu/

POZOR!

Boxy nejsou předem vyrobené, jedná se o zakázkovou výrobu. Objednávky budou vykrývány dle harmonogramu. Vzhledem k současnému nedostatku plexiskla v ČR se může výroba prodloužit.

          

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochranné přepážky štíty a masky
Hmotnost: 15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: