PRŮHLEDNÁ OCHRANNÁ PLEXI PŘEPÁŽKA VEL. M

Kód: MULTI PREPAZKA VEL M
Neohodnoceno
1 549 Kč

PRŮHLEDNÁ OCHRANNÁ PLEXI PŘEPÁŽKA VEL. M

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRŮHLEDNÁ OCHRANNÁ PLEXI PŘEPÁŽKA VEL. M

PRAKTICKÁ PŘEPÁŽKA
Z PRŮHLEDNÉHO PLASTU

Nabízíme průhledné plexi přepážky/bariery pro ochranu zaměstnanců a zákazníků před kapénkovou virovou a bakteriální nákazou. Ochranná clona má velikost 100x90 cm a je vyrobená z kvalitního průhledného materiálu (plexi nebo polycarbonátu  který má výborné optické vlastnosti. Díky tomu je téměř neviditelná a nenaruší opticky vaše pracovní místo. 

Sanitární stěny jsou vhodné jako ochranný štít před kapénkovým přenosem virů a bakterií. Své uplatnění najdou např. v lékárnách, obchodech, úřadech či v bance. Součástí desky je i otvor v dolní části pro předávání dokumentů, drobného zboží případně hotovosti. Krycí deska je ve spodní části opatřena čtyřmi zářezy pro umístění nohou. Dva zářezy budou dle konfigurace vždy volné a je tak možné, je využít pro umístění kabelů.

Obsah balení:

  • PLEXI PŘEPÁŽKA o velikosti 100x90 cm (výřez 25x12 cm)
  • 2 STOJNY (šířka 30 cm, tloušťka 1 cm, výška 18 cm)
  • stojny lze k přepážce uchytit ve dvou místech (variabilní rozpětí)

ÚDRŽBA A ČIŠTĚNÍ OCHRANNÉHO PLEXISKLA,
POLYKARBONÁTOVÝCH PŘEPÁŽEK

 
pozor.jpg
K čištění POUŽÍVEJTE  pouze vodu nebo slabý mýdlový roztok nebo speciální prostředky pro čištění transparentních plastů. K dezinfekci doporučujeme použít Sanytol Dezinfekční čistič nebo 50% roztok  ISOPROPANOLu. NEPOUŽÍVEJTE rozpouštědla, alkalické čistící prostředky ani čistící prostředky na okna obsahující hydroxid amonný (čpavek) např. iron.
 

Doplňkové parametry

Kategorie: Ochranné přepážky štíty a masky
Hmotnost: 4 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: