SYIS -Hydratační maska s kys.hyluronovou 230g

Kód: PLN125171
Neohodnoceno
549 Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

HYDRATAČNÍ MASKA S KYSELINOU HYALURONOVOU

Kyselina hyaluronová obsažená v masce s větší elasticitou epidermálních tkání, kolagenu a elastinových vláken . Zlepšuje strukturu pokožky, díky čemuž je hustší a hedvábně hladší. Kolagen snižuje známky stárnutí, má také neobvyklou schopnost zadržovat vodu v pokožce, díky čemuž je hydratovaný a vyhlazený.

ÚČINNÉ LÁTKY:

Křemelina Země
Křemelina brání ochablé pokožce, urychluje proces hojení, snižuje propustnost krevních cév.

 

Alginové
řasy obsahují velké množství bílkovin, uhlohydrátů, vitamínů a mikroprvků. Díky obsahu vitamínů B urychlují obnovu epidermis a vitaminy E a C a ß-karoten působí jako ant radikály, posilují stěny krevních cév, aktivují procesy, které se vyskytují v kůži, a zlepšují její tón. Polyfenoly obsažené v řasách, které mají antioxidační, protiradikální a protizánětlivé vlastnosti.

 

Rozpustný kolagen
Kolagen je zodpovědný za udržování přiměřeného stupně hydratace pokožky, zlepšení její pružnosti a pevnosti. Zastavuje hydrofilní i lipofilní látky. Tímto způsobem se snižuje TEWL (transepidermální ztráta vody). Kolagen snižuje známky stárnutí kůže, činí ji pružnější a vyhlazuje pokožku.

 

Hyaluronát sodný Kyselina hyaluronová
je přirozeně se vyskytující složkou v těle. Zvyšuje elasticitu epidermálních tkání, kolagenu a elastinových vláken. Povzbuzuje regeneraci epitelu a dermis. Jeho jedinečnou vlastností je vysoká vazba a zadržování vody.

Kapacita: 230 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Pleťové masky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: