Tiara Gold skin toner - collagen s kyselinou hyaluronovou

Kód: TG TONIKUM GOLD
Neohodnoceno
790 Kč
Skladem

Skin toner - collagen s kyselinou hyaluronovou

Detailní informace

Detailní popis produktu

Skin toner - collagen s kyselinou hyaluronovou 120ml


Hydrolyzovaný kolagen, hyaluronát sodný atd. hydratuje a zpevňuje pokožku.

Obsahuje výtažek z bource morušového, výtažek ze zlata, výtažek ze ženšenu a výtažek z mateří kašičky, aby byla vaše pokožka vlhká a lesklá.

 

90 % kůže je vrstva dermis. A kolagen tvoří většinu dermální vrstvy. Tvoří více než 70 % kožních bílkovin a působí jako lepidlo mezi buňkami v těle. Když je vám 20, množství kolagenu, které vaše pokožka vytváří, klesá. V důsledku toho se tvoří vrásky, skvrny, skvrny atd. a snižuje se elasticita.

 

Jako složka získaná hydrolýzou rybího kolagenu je kolagen lehký protein obsažený v pojivových tkáních, jako jsou kosti, chrupavky a šlachy zvířat. Protože vytváří elastické tkáňové buňky, zabraňuje nejen stárnutí, ale také vytváří film, takže pokožku jemně obaluje. Vysoký obsah serinu v aminokyselinách má funkce zlepšující vrásky a je bohatý na prolin, regeneruje pokožku a poskytuje pokožce dostatečnou vlhkost, která pomáhá udržovat suchou pokožku vlhkou. Podporuje funkci kožních kapilár, podporuje metabolismus pokožky, obnovuje zdravou dermis, dodává pokožce pružnost a lesk.

Hyaluronát sodný Je jednou z přírodních hydratačních složek a nazývá se také „kyselina hyaluronová“. Na povrchu pokožky vytváří tenký a průhledný film, který chrání pokožku před vnějším podrážděním a bakteriemi. Má 6000 násobný obsah vlhkosti a dodává pokožce pružnost.

Representativní složky 
Bourec morušový - výtažek 
Ženšen
Kurkuma
Mateří kašička - zajišťuje dlouhověkost jako u včelích královen

Doplňkové parametry

Kategorie: Séra a aktivní látky
Hmotnost: 0.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: