Masážní křeslo Hi5 Shiatsu Manton černé

Kód: KS-SHS04881
Neohodnoceno
49 900 Kč
Na dotaz

Masážní křeslo Hi5 Shiatsu Manton černé

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podrobný popis

Luxusní masážní křeslo umožňující masáž v pohodlí domova. Křeslo Vám poskytne celotělovou masáž. Je vybaveno pokrokovou technologií Body Scan, která mapuje klíčové oblasti krku a zad a zajišťuje optimální tlak aplikovaný v průběhu masáže.

Masážní křeslo Hi5 Shiatsu Manton Vám nabízí

1. Skenování velikosti těla
2. Simulace technik masáže rukou
3. Kompresní vzduchovou masáž celého těla
4. Nahřívání uhlíkovými vlákny
5. Ultra dlouhou SL Track technologii – systém dráhy válečků kopírující tvar těla
6. Simulace nulové gravitace

Technologie skenování velikosti těla
Manton provede sken těla, aby zmapoval klíčové oblasti krku a zad, aby zajistil volitelné množství tlaku aplikovaného během masáže. Technologie skenování zjistí výšku vašich ramen, kterou lze po dokončení skenování znovu zkalibrovat.

Celotělová masáž vzduchem
V oblasti ramen, paží a nohou je rozmístěno 34 airbagů, které umožňují masáž celého těla. Komprese vzduchu pomáhá zvýšit krevní oběh a zmírňuje únavu i napětí a má 3 úrovně intenzity vzduchu, které si můžete vybrat.

Vyhřívání v bederní části
Křeslo je vybaveno funkcí vyhřívání v bederní části. Tento konzistentní horký obklad může zahřát bederní oblast a podpořit průtok krve, aby se uvolnil tlak a napětí způsobené sedavým způsobem života.

SL-Track masážní systém
Technologie Ergonomic SL-Track nabízí výjimečný masážní zážitek. Masážní válečky se pohybují po dráze podél přirozeného zakřivení vaší páteře od krku, až dolů přes spodní část zad a nakonec ke stehnům. Poskytují správnou podporu těla.

Simulace nulové gravitace – Zero Gravity
Poloha nulové gravitace je nejúčinnější polohou při masáži. Masáž s nulovou gravitací může pomoci rozložit váhu uživatele přes křeslo, jako by byl uživatel zavěšen v prostoru. To zmírňuje napětí v těle a umožňuje hlubší a intenzivnější masážní zážitek. Maximálně uleví Vaší páteři, sníží tlak na srdce a podpoří krevní cirkulaci nohou.

Rolovací masáž chodidel
Rolování válečků v oblasi chodidel pro stimulaci příslušných akupunkturních bodů a uvolnění svalu, snížení tlaku ve svalu přináší osvěžení těla i srdce.

Nastavitelná délka nohou
Lýtka Hi5 Oriental lze prodloužit až na přibližně 12 cm pro dosažení požadované pohodlné polohy, která odpovídá výšce různých lidí, vhodné pro téměř rodinu, velmi praktické.

2D masážní pohyb
2D masážní pohyby/válečky jsou navrženy na základě inženýrského principu a mají široký rozsah od 6–20 cm, který přizpůsobuje masáž tak, abyste si mohli užívat volnější masáž. Má čtyři režimy pohybu, které jsou ve čtyřech zónách: horní zóna, střední zóna, snížená zóna a plná zóna.

4 programy masážního režimu
Hi5 Manton má 4 masážní programy s různými masážními technikami: poklepávání; hnětení a tepání; současně poklepávání, hnětení a akupresura a další je masážní funkce štípání a mačkání, takže si můžete užívat služeb jako u maséra.

Pohodlné polohování křesla pomocí kladek
Hi5 Manton je vybaven chytrými kladkami. Křeslo můžete snadno polohovat zvednutím přední poloviny výrobku pomocí přezek na přední spodní části loketní opěrky a poté stisknutím opěradla osobou přesunete do požadované polohy.

Parametry produktu:
Název produktu: Elektrické masážní křeslo Hi5 Manton
Čistá hmotnost: 85 kg
Hmotnost balení: 100kg
Napětí: 230V
Frekvence: 50–60Hz
Výkon: 120W
Velikost produktu: 1460×760×1300mm,
Velikost produktu (vleže) : 1750×760×1090mm
Barva: černá
Maximální nosnost je 200kg, optimální 120kg

Doplňkové parametry

Kategorie: Masážní křesla
Hmotnost: 100 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: