Cryolipolýza Praha

Kód: CRYO SLIM
Neohodnoceno
1 900 Kč –21 %
Cryo foto
1 900 Kč –21 % 1 500 Kč
Skladem

Cryolipolýza Praha

Detailní informace

Detailní popis produktu

KRYOLIPOLÝZA PRAHA

Kryolipolýza

Na toto ošetření se můžete objednat ve studiu Body Factory, Táboritská 24, Praha 3 Žižkov - více informací naleznete na www.bodyfactory.cz    

Kryolipolýza je efektivní metoda neinvazivní bezbolestné liposukce metodou zmražení tukových buněk.

Kryolipolýza je vhodná zejména pro redukci tukových polštářů v oblasti kritických partií břicha, boků, hýždí, stehen a paží.

První výsledky kryolipolýzy se dostaví již po 4 týdnech, optimální výsledek se projeví po 2-3 měsících. Výsledek je trvalý.

KRYOLIPOLÝZA OBECNĚ

Kryolipolýza je velice často označována jako bezbolestná liposukce. V současné době je kryolipolýza jednou z nejefektivnějších neinvazivních metod na trhu na odstranění a redukci tukových buněk a formování postavy. Ve srovnání s klasickou liposukcí kryolipolýza nebolí a dané výsledky jsou s klasickou liposukcí srovnatelné.

Kryolipolýza

KRYOLIPOLÝZA - VÝHODY:

 • Samotný zákrok trvá přibližně 60 - 90 minut.
 • Kryolipolýza nezpůsobuje žádné modřiny, otoky a nerovnosti kůže a tudíž není potřeba žádná doba na rekonvalescenci.
 • Při formování postavy není potřeba držet žádné diety ani vyvýjet pohybové aktivity.
 • Kryolipolýza nemá téměř žádná zdravotní omezení a je velice bezpečná a pohodláná.
 • Klinické studie dokazují, že kryolipolýza nezvyšuje hladinu cholesterolu nebo triglyceridů v krvi.
 • Již po první proceduře zaručuje kryolipolýza snížení množství podkožního tuku minimálně o 25% a efekt dále vzrůstá v průběhu dalších týdnů a měsíců.
 • Proces řízeného odumírání tukových buněk je postupný - kryolipolýza je tudíž bezpečná a trvalá!

JAK PROBÍHÁ KRYOLIPOLÝZA

Kryolipolýza je ochlazení tukových buněk přes pokožku, aniž by došlo k poškození ostatních podkožních struktur. Toto ochlazení spouští tzv. apoptózu, což znamená, že dochází k rozpadu tukových buněk.

Části takto rozpadlých tukových buněk jsou pak následně odstraňovány v rámci procesu fagocytózy specifickými druhy bílých krvinek, tzv. makrofágy. Tento proces řízeného odumírání tukových buněk je postupný, nezvyšuje hladinu cholesterolu ani triglyceridů v krvi. Je prokázáno, že při jediné aplikaci této metody dochází k úbytku tukové tkáně v místě aplikace v rozmezí 25 – 40%.

Kryolipolýza CryoSlim 60V našem centru disponujeme nejmodernějším přístrojem na kryolipolýzu. Nový CryoSlim 60 je díky unikátní hlavici příjemnější, bezpečný a kryolipolýz je s ním maximálně efektivní.

KRYOLIPOLÝZA - POPIS OŠETŘENÍ

 • Nejprve je nutné danou oblast desinfikovat a otřít do sucha.
 • Pak se na připravenou ošetřovanou oblast nanese krycí membrána, která je napuštěna speciálním nemrznoucím roztokem.
 • Následně se skze krycí membránu nasaje podkoží do aplikační hlavice.
 • Po nasátí podkoží začíná terapie červeným světlem, které zahřeje ošetřovanou partii na 37 - 42 ºC.
 • Po 5 min. ohřívání se přístroj CryoSlim 60 automaticky přepne do režimu mražení a nastává zde další fáze světelné terapie a to zeleným svělem po celou zbývající dobu je ošetřovaná partie tímto světem ošetřována.
 • Zelená světelná terapie zabraňuje otokům, puchýřkům a jiným případným změnám na podkoží a blahodárně působí na regeneraci ošetřované partie.
 • Závěrem se odstraní aplikační hlavice a místo ošetření se lehce přohřeje jemnou masáží. Po krátké masáži se oblast namaže lymfodrenážním krémem, který podpoří odplavení tukových buňěk.
 • Po každém ošetření doporučujeme proceduru lymfodrenáže, která efekt kryolipolýzy umocní.

Ošetření trvá cca 60 - 90 minut podle počtu nasátí.

Kontraindikace:

 • Těhotenství a kojení, epilepsie, nádorová onemocnění, srdeční a ledvinové choroby, diabetes, infekční onemocnění, pacienti s kardiostimulátorem.

CRYO REVOLUCE SPOLEČNOSTMI AVICENNA A BODY FACTORY – ZÁŘÍ 2011

Společnosti AVICENNA a Body Factory zajišťují již řadu let odbornou certifikaci na obsluhu přístrojů a její distribuci. Přístroj CryoSlim 60 byl vyvinut na žádost profesionálů a školitelů v oblasti odbourávání podkožních tuků a formování postav.

CRYOSLIM 60 – SPECIÁLNÍ REGENERAČNÍ HLAVICE

Přístroj CryoSlim 60 využívá speciálně zkonstruovanou unikátní hlavici, která před a v průběhu ošetření připravuje danou partii na zásah a ihned při aplikaci kryolipolýzy regeneruje ošetřenou oblast.

JAK NOVÁ HLAVICE PRACUJE?

Unikátní hlavice neobsahuje pouze mrazící destičky jako ostatní přístoje na kryolipolýzu, které doposud byly na trhu. V hlavici je imlepmentováno červené záření pro vyhřívání před mražením azelená světelná terapie, která podporuje regeneraci ošetřované oblasti. Ošetření je pak mnohem příjemnější, bezpečené a maximálně efektivní než u starších typů přístrojů.

Nová hlavice je navíc až o 30% efektivnější než běžné přístroje na kryolipolýzu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: