Liposonic, radiofrekvence, lymfodrenáž

Kód: 3KOMBI 2490
Neohodnoceno
2 490 Kč –39 %
LIPOSONIC
2 490 Kč –39 % 1 500 Kč
Skladem

Úžasná TROJKombinace procedur zaměřených na formování postavy

Detailní informace

Detailní popis produktu

LIPOSONIX, RADIOFREKVENCE, LYMFODRENÁŽ

Liposonix je velice účinné ošetření na redukci tuků. V kombinaci s radiofrekvencí přináší rychlé a trvalé úbytky tukové tkáně.

Na toto ošetření se můžete objednat ve studiu Body Factory, Táboritská 24, Praha 3 Žižkov - více informací naleznete na www.bodyfactory.cz    

Lipodestrukční impulzy jsou vysílány přes nástavec a cíleně eliminují tukové buňky ve vybrané oblasti (zatímco kůže zůstává neporušená). Cílové oblasti jsou ošetřeny jedna po druhé. Aplikovaná energie vytvář í mimo jiné tepelný účinek, který zajistí kromě redukce tuků i lifting kůže v ošetřované oblasti.

KOMBINACE OŠETŘENÍ LIPOSONIX, RADIOFREKVENCE, LYMFODRENÁŽE JE NEJOSVĚDČENĚJŠÍ TROJKOMBINACÍ SE SKVĚLÝMI VÝSLEDKY.

I. Prvních 30min probíhá příprava tkáně na ošetření Liposonix přístrojem. Po tuto dobu dochází k prohřátí tkáně a teplotu 42C. Při tomto ošetření dochází hned k několika důležitým procesům. Tkáň se prohřívá, dochází k redukci tkáně radiofrekvenčními vlnami a zároveň dochází k vyprovokování fibroplastů k větší produkci kolagenu. Tento proces zajišťuje nejen redukci tuků, ale zpevnění tkáně a její vyhlazení - liftingový efekt.

II. Ihned po prohřátí radiofrekvencí dochází k aplikaci Liposonix metody. Tyto ultrazvukové vlny se v takto připravené tkáni pohubují dynamičtěji a tím se násobí a zrychluje efekt celkového ošetření.  

III. Po aplikaci těchto procedur je nutné odlymfovat spodní část těla a připravit tak lymfatický systém k následné zvýšené funkci pročišťování těla - odstranění odpadních látek.  

Výsledky je možné cítit ihned po prvním ošetření a další ubýtky se projeví během příštích 8 až 12 týdnů, kdy vaše tělo bude odstraňovat zasaženou tukovou tkáň. To má za následek odstranění nežádoucích tukových buněk a zeštíhlení v ošetřované oblasti. 8 až 12 týdnů je čas potřebný pro vaše tělo vyloučit asi 95% z eliminovaného tuku. Narušená tuková tkáň je vylučována z těla přes přirozený proces hojení prostřednictvím lymfatického systému.

 

Důležitá informace: Na obsluhu lymfodrenážních strojů je potřeba mít maserský kurz akreditovaný MŠ nebo zdravotnické vzdělání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: