Lymfodrenáž podtlaková Vacustyler

Kód: VACU 590
Neohodnoceno
790 Kč –25 %
Vacusty obr
790 Kč –25 % 590 Kč
Skladem

Lymfodrenáž podtlaková Vacustyler 3in1 - podtlak, magnet, kyslík. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lymfodrenáž podtlaková Vacustyler 

VACUSTYLER - PODTLAKOVÁ LYMFODRENÁŽ

 Na toto ošetření se můžete objednat ve studiu Body Factory, Táboritská 24, Praha 3 Žižkov - více informací naleznete na www.bodyfactory.cz    

… prokrvuje

Tento přístroj pracuje na principu tlaku a podtlaku, který působí v přesně určených intervalech na dolní část těla. Ve fázi podtlaku se cévy rozšiřují, proudí do nich obrovské množství krve, která s sebou přináší plazmu a kyslík. V následující tlakové fázi se cévy silně stáhnou a vytlačí tak zplodiny látkové výměny z tkaniva směrem k trupu, kde je vylučovací orgány přirozeně zpracují.

… spaluje

Zatímco se Vacustyler postará o dokonalou látkovou výměnu, můžete se nechat rozmazlovat také Iono Care. Nejedná se o nic jiného než o inhalaci ionizovaného aktivního kyslíku, což je vlastně dokonale přefiltrovaný vzduch se zmnohonásobenou energetickou hodnotou. Pravidelná inhalace takového vzduchu se postará o to, aby veškeré buňky, tkáně i vnitřní orgány daleko lépe pracovaly a tím spotřebovávaly mnohem více energie, což vede k výraznému úbytku tělesné hmotnosti.

Lymfodrenáž - Vacustyler

… zrychluje látkovou výměnu

První zmínky o magnetoterapii můžeme najít již před začátkem našeho letopočtu, přesto musela tato metoda ujít dlouhou cestu, než se začala používat profesionálně a opravdu efektivně. Dnes víme, že pulzní magnetické pole dokáže nejen zmenšovat otoky, ale také rozšiřovat cévy. V důsledku toho stoupá v léčené oblasti teplota, což podstatně urychluje látkovou výměnu.

Pulzní magnetické pole navíc mnohonásobně zvětšuje propustnost buněčných membrán, čímž se do buněk dostane podstatně více živin.

Ošetření je velmi příjemné a trvá asi 30 minut. 

 Důležitá informace: Na obsluhu lymfodrenážních strojů je potřeba mít maserský kurz akreditovaný MŠ nebo zdravotnické vzdělání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: