Lymfodrenáž tlaková

Kód: LYMFA 490
Neohodnoceno
490 Kč
Skladem

Lymfodrenáž tlaková

Detailní informace

Detailní popis produktu

LYMFODRENÁŽ PRAHA

Lymfodrenáž

Lymfatický systém

Lymfodrenáž neboli lymfatická drenáž či masáž je v současnosti jednou z nejlepších metod umožňujících odstraňování celulitidy.

 Na toto ošetření se můžete objednat ve studiu Body Factory, Táboritská 24, Praha 3 Žižkov - více informací naleznete na www.bodyfactory.cz    

Lymfodrenáž je však velice populární léčebnou metodou i v dalších oblastech jako např. při detoxikaci organismu, zlepšování fyzické kondice organismu a používá se při léčbě otoků jakéhokoliv původu. Lymfodrenáž lze provádět jak manuální technikou, tak i pomocí k tomu určených přístrojů.

Lymfatická drenáž působí na lymfatický systém organismu, který je tvořen mízními cévami a uzlinami tím způsobem, že zlepšuje proudění mízy a přispívá tím ke zlepšení odvádění škodlivin a nečistot z krve.

Lymfatický systém

Lymfatický systém slouží k odvodu škodlivých látek z těla. Za normálních okolností protéká lymfatickým systémem cca 4 litry tekutin denně. Tyto tekutiny obsahují vodu,soli, bílkoviny, tuky, odumřelé buňky, baktérie a ostaní látky vzniklé jako odpad metabolických procesů těla.

Nadměrné zatížení lymfatického systému škodlivinami a toxiny se projevuje zvýšenou únavou a sníženou schopností organismu bojovat proti infekčním nemocem a jiným chorobám. Dále takto zatížený lymfatický systém způsobuje otékání nohou (hlavně v oblasti kotníků), otoky břicha či obličeje, zduření uzlin a celkovým oslabením imunitního systému.

PŘÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ

Lymfatická drenáž přístrojovou metodou pracuje na různých principech, kdy nejčastěji je používáno působení postupující tlakové vlny. Dolní část těla je umístěna do speciálních lymfodrenážních kalhot, kdy se jednotlivé komory postupně nafukují pomocí naprogramovaných intervalů a tím způsobují lehký tlak, který účinně nahrazuje svalovou pumpu.

V našem centru zdraví a krásy používáme přístroj Slide styler od společnosti WEYERGANS, který je vynikajícím pomocníkem díky svým účinkům efektivního ošetření míst, na kterých se shromažďují tukové buňky, odpadní látky či tekutiny.

Další metodou lymfodrenáže je podtlaková lymfatická drenáž, která podporuje lepší prokrvení, spalování  a zrychlení látkové výměny. Pro tuto metodu využíváme špičkového přístroje Vacustyler od společnosti WYERGANS.

V masážních manžetách tohoto přístroje jsou zabudovány malé vzduchové komory. Ty se v pravidelných intervalech naplňují a vyfukují. Jemným tlakem je masírována jak horní, tak spodní část těla a tkanivo se v rytmických vlnách bez přerušovaných míst zbavuje přebytečných tekutin.

Tato jemná lymfatická masáž šetrně odstraňuje i otoky a edémy. Celé tělo je výborně prokrveno, zbaveno toxinů a pokožka je znatelně pevnější.

Důležitá informace: Na obsluhu lymfodrenážních strojů je potřeba mít maserský kurz akreditovaný MŠ nebo zdravotnické vzdělání.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: