Ozonizér

Kód: SF-P03
Neohodnoceno
1 990 Kč
Počet kusů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ruční ozonizér  + 4 skleněné aplikátory

Přístroj na vysokofrekvenční masáž, k ošetření mastné pleti, akné, k odstraňování lupů z vlasové pokožky, k dezinfekci kůže po depilaci a hlubokému čištění. 

Sílu výboje doporučujeme nejprve vyzkoušet na sobě. Skleněnou elektrodu přiložíme na hřbet ruky a přístroj zapneme. Výboj se zapálí, ale není ho téměř cítit, protože proud protéká ze skla přímo do kůže. Pravý výboj pocítíme, když elektrodu oddálíme několik milimetrů od povrchu kůže.Intenzita výboje volíme podle místa aplikace.
Velká intenzita není vhodná při ošetřování obličeje. Aplikaci v okolí očí edoporučujeme, též se vyhýbáme mateřským znaménkům a jejich těsnému okolí. Při práci dbáme na to, aby se výboj nedostal do styku s nějakým dalším elektronickým obvodem, např. s hodinkami. Mohlo by dojít k jejich poškození. Doba působení výboje na jedno místo se pohybuje v desítkách sekund. Pokud na tom místě setrváme delší dobu při vyšší intenzitě, dojde k prokrvení a zčervenání, které ale záhy mizí.

Ošetření vlasů, vlasové pokožky a nehtů: Zvláště příznivě působí masáž proti nadměrnému maštění si vlasů a tvorbě lupů. Díky prokrvení pokožky se také v některých případech omezuje vypadávání vlasů. Pokud si klient stěžuje na lámavost nehtů, lze tomu zabránit masážemi nehtového lůžka.

Dezinfekce a zklidňování: je vhodné zejména po depilaci, epilaci a hloubkovém čištění. Masírujeme při nízké intenzitě, elektrody volíme podle velikosti ošetřované plochy a partie. Doba masáže je rovněž pět až deset minut.

Ošetření akne a mastné pleti: po hlubokém čištění naneseme vhodný přípravek a necháme ho chvíli působit. Pak masírujeme při nízké intenzitě pět až deset minut.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácí přístroje
Hmotnost: 2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: