Ozonizér plus galvanika

Kód: BF SF W-F803
Neohodnoceno
4 900 Kč
Počet kusů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ozonizér plus galvanika

 

skvělá kombinace do kosmetického studia

Práce s ozonizérem

Pozor! Vždy před spuštěním upozorněte klienta, aby neměl v blízkosti mobilní telefon, PC nebo tablet. V žádném případě nesmí mít jakákoliv elektronická zařízení řídící životní schopnosti. Kardiostimulátor, diabetickou pumpu atd.

Vždy mějte suché ruce, budete pracovat s vysokým napětím.

Spuštění přístroje a postup ošetření:

Zasuňte přívodní kabel do sítě

Zapojte kabel od aplikátoru ozonizéru do zdířky číslo 3. Před spuštěním přístroje umístěte zvolenou skleněnou sondu do aplikátoru. Až po té můžete přístroj zapnout pootočením kolečka s intenzitou nastavením pod číslem 7. Intenziti nastavujete dle citlivosti klienta. Začínejte na 1/3 výkonu. Sondu přiložte na pleť. Klient při přiložení může ucítit lehké zaštěknutí. Z tohoto důvodu neoddalujeme koncovou sondu od pleti a po pleti se pohybujeme tak zvaným kolíbáním, kdy dbáme na to, aby byla sonda neustále v kontaktu

s pletí. Pod skleněnou sondu nedáváme žádný gel ani jiné medium. Ošeření se provádí na čistou a ztonizovaou pleť. Ozonizér dosahuje vysokých dezinfekčních účinků a pomáhá redukovat zánětlivé procesy v pleti. Doporučujeme ošetřit celou oblast pleti v obličeji. Ošetření celého obličeje trvá cca 5 min.

 

Dezinfekce přístrojových koncovek:

Nikdy nestříkejte dezinfekci přímo na koncovky. Dezinfekci nastříkejte na tamponek a otřete koncové aplikátory, které pak osušte jemným hadříkem.

Při čistění nástrojů a aplikátorů musí být přístroj vypnut ze sítě. Nikdy nečistěte aplikátory, když je stroj zapnut nebo během ošetření.

Doplňkové parametry

Kategorie: Ozonizéry
Hmotnost: 5 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: