Radiofrekvence + lymfodranáž

Kód: RF LYMF 1500
Neohodnoceno
1 500 Kč
Skladem

Radiofrekvence + lymfodranáž

Detailní informace

Detailní popis produktu

Radiofrekvence + lymfodranáž

RADIOFREKVENCE - MABEL PRO

 Na toto ošetření se můžete objednat ve studiu Body Factory, Táboritská 24, Praha 3 Žižkov - více informací naleznete na www.bodyfactory.cz    

RadiofrekvenceOdstraňte vrásky, vypněte povolené partie na těle a obnovte tvorbu kolagenu.

Mono-tri-hexapolární radiofrekvence zaručuje bezbolestné řešení problému s rychlým výsledkem. Teplo pomáhá v první fázi vypnout pokožku a zároveň stimuluje kolagenová vlákna, která vyplní „mezírky" jež vzniknou po vypnutí pokožky a trvale tak pomáhají odstranit jednotlivé nerovnosti pokožky.

Radiofrekvenční technologie je nejstarší metodou používanou v oblasti estetické medicíny pro ošetření problémových partií, jakými jsou povislá bříška, pomerančová kůže na nohou či vrásky v obličeji. Během vývoje těchto přístrojů se postupně přecházelo od využití monopolárních hlavic v chirurgii, přes bipolární až k nejmodernějším tripolárním systémům kombinující monopolární prvky.

Radiofrekvence jsou výrazně bezpečnější a všestranější metodou než-li je tomu u ultrazvukových kavitací.Výhodou radiofrekvencí je okamžitá reakce pacienta na ošetření a dlouhotrvající účinky.

Indikace

  • Vyhlazení vrásek, vypnutí pleti, odstranění dvojitých brad, vypnutí dekoltu, vyhlazení pomerančové kůže vypínáním podkoží. Pozor! pro boj s tukovými buněčkami a formování postavy jsou vhodnější procedury Kavitace a Vacupressu kombinované s lymfatickou drenáží.

Radiofrekvence

RADIOFREKVENČNÍ OŠETŘENÍ - APLIKACE

  • Obličej, krk, dekolt, paže, břicho, hýždě, stehna.

RADIOFREKVENCE - JAK NA FIBROPLASTY, KTERÉ JSOU ZODPOVĚDNÉ ZA TVORBU ELASTINOVÝCH A KOLAGENOVÝCH VLÁKEN?

Nedostatek kolagenových vláken v tkáni způsobuje její nerovnost a nerovnoměrné rozložení těchto vláken má za následek vytvoření postupných prohlubenin - vrásek či pomerančové kůže.

Kolagen je možné stimulovat v těle pomocí působení tepla a mikroproudů, jež pomohou tyto vlákna regenerovat a znásobit jejich počet až desetinásobně.

Prvotní efekt ošetření je vypnutí pokožky a pocit stažené kůže v obličeji, dekoltu či na nohou - toto představuje okamžitý efekt ošetření - v následujících dnech dochází k obnově vláken -obnova kolagenových vláken je dlouhodobý proces trvající cca 3 týdny.

Rizika a kontraindikace

  • Těhotenství, epilepsie, poruchy srážlivosti krve, dermatitida, psoriáza, opary, cukrovka, mykózy, kardiostimulátor, problémy termoregulace, přecitlivělost tkáně.

Ošetření trvá cca 40 minut.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: