SAEYANG DRILL MACHINE MARATHON 3 CHAMPION WHITE + H200

Kód: AV-101345
Neohodnoceno
6 239 Kč
Skladem
Saeyang drill machine marathon 3 champion white + h200

Detailní informace

Detailní popis produktu

Frézka CHAMPION WHITE je profesionální frézka určená především pro práci v kosmetických salonech, ale i pro domácí použití. Malé rozměry a intuitivní ovládání jsou jen některé z jeho předností. Zařízení umožňuje přesnou, efektivní a mimořádně pohodlnou práci. Profesionální frézka Marathon Champion je vysoce kvalitní za atraktivní cenu. Zařízení, se kterým bude práce radostí.
Sada obsahuje:
- frézovací hlavu
- podstavec frézky
- nožní pedál
- opěrku hlavy
- návod
- záruka

Frézka Marathon Champion Saeyang 3 White H200 - vlastnosti produktu


Frézka Marathon Champion Saeyang 3 White H200 je profesionální zařízení, které lze s úspěchem používat nejen v kanceláři, ale i doma. Velmi dobré parametry umožňují provádět práci rychle, přesně a bezpečně. Frézka Champion je kompaktní a pohodlně se používá. Lze jej ovládat na základně nebo pomocí nožního pedálu. Ovládání přístroje je velmi snadné a intuitivní. Mlýn Marathon posouvá kvalitu vaší práce na vyšší úroveň. Zapomeňte na dlouhotrvající a obtížné odstraňování vrstev hybridních laků, gelů nebo akrylu běžným pilníkem. S frézkou Saeyang bude vaše dosavadní namáhavá práce mimořádně uspokojující a příjemná. Výhodou tohoto modelu je bezesporu tichý provoz nerušící okolí. Přístroj je vhodný pro manikúru i pedikúru. Barva zařízení je bílá, Díky tomu se dokonale hodí do každého kosmetického salonu bez ohledu na výzdobu. Vybavení doporučené kvalifikovanými nehtovými stylisty. Frézka splňuje požadované CE normy Evropské unie.
Frézky by se měly používat podle doporučení výrobce. Měl by být uchováván mimo dosah dětí a ne ve velmi vlhkých prostorách. V případě poškození napájecího kabelu nebo zařízení se zařízení stane nepoužitelným. Pro zajištění nejvyšší úrovně bezpečnosti nenechávejte router zapojený, když se nepoužívá.
ORIGINÁLNÍ PRODUKT SAEYANG / MARATON VYROBENÝ V KOREA
Specifikace:
- plynulá regulace otáček v rozsahu od 0-30tis. rychlost
- průměr frézy 2,32
- rukojeť TWIST-LOCK (výměna frézy jedním pohybem)
- kroutící moment 2,9Ncm
- výkon 45W
- napájení 110-220 V / 50-60Hz
- ergonomické pouzdro
- otáčení vpravo a vlevo
- ovládání nožním pedálem a základna
- hmotnost základny - 1,3 kg
- rozměry základny - 118 x 156 x 78
- hmotnost hlavy - 143 g (bez kabelu)
- rozměry hlavy - 153 x 28.
Záruka 12 měsíců. Frézka odpovídá normám Evropské unie CE.