Novinka - Kryolipolýza 360 stupňů - Radiofrekvence Kavitace Lipolaser

Kód: CRYO - CELESTE 2024
Novinka
Neohodnoceno
249 000 Kč

Novinka 2024 Kryolipolýza 360 stupňů - Radiofrekvence, Kavitace, Lipolaser

Detailní informace

Detailní popis produktu

360 Stupňů Kryolipolýza Hlavní účinnost:

1、Redukce pasu, břicha, nohou, tuků na pažích, záda a další části tuku;

2、Řešení celulitidy - ideální kombinace Radiofrekvence a kavitace s  cryo aplikací

3、Zpevnění tkáně

4、Podporujte metabolismus a krevní oběh

5.   Výsledky se dostavují po 6-8 týdnech. U někoho může trvat i 12 týdnů. Po ošetření cryo aplikací doporučujeme pravidelné lymfodrenáže a pokud chcete urychlit výsledky, tak dvakrát v týdnu kombinaci Radiofrekvence a lymfodrenáže

40K KAVITACE

zasahuje přímo do tukové vrstvy, rychle rozvibruje celulitidu, vytvoří nespočet vakuových kavitací, mocně zasáhne tukové buňky a vyhladí podkoží. Doporučujeme po aktivaci kavitací umístit klienta do lymfodrenážního přístroje min. na 30min 

TĚLO RF

využívá technologii k vytvoření vysoce účinné a pevně tkané energetické matrice. Tato hustá energetická matrice zahřívá tukové buňky. Při tomto zahřátí dochází k jejich rozkmitání.  Kompletní pronikání kůží zajišťuje exponenciálně zlepšení pokožky navenek a okamžité viditelné výsledky.

FACE RF

RF rádiová frekvence je jedním z druhů vysokofrekvenčních elektromagnetických vln. Může proniknout do dermis a podkoží. Face RF lze použít pro fting obličeje, odstranění vrásek.

360 Kryolipolýza LIPO LASER

využívá nejnovější nízkoúrovňovou/studenou laserovou technologii k redukci obvodu a bodového tuku téměř ve všech oblastech těla bez nutkání, prostojů nebo zarudnutí. Typické 10minutové ošetření v pase může jedince zredukovat až o jeden palec, zatímco úplný protokol osmi ošetření obvykle vede k mnohacentimetrové ztrátě.

Doplňkové parametry

Kategorie: Kryolipolýzy
Záruka: 1 rok

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: