Vacupress na tělo a obličej

Kód: YUMI FX024B
Tip
Neohodnoceno
24 900 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vacupress na tělo a obličej - pulsní a continuální vacuum. 

Přístroj je podtlakově předimenzovaný - budete využívat maximálně 50% jeho kapacity

Přístroj pracuje na principu podtlaku:
kůže se nasává do skleněných nebo plastových pistolí a masíruje. V závislosti na hodnotě podtlaku a technice masáže lze provádět následující postupy:

kosmetická lymfatická drenáž (celulita, akne, úvod a závěr masáže)
propínání ochablé kůže (obličej, krk, poprsí, břicho, stehna)
prokrvení a regenerace kůže (vyhlazování vrásek)
odstraňování úporných tukových polštářku (podpora štěpení tuku)
ošetření vlasové pokožky (proti vypadávání vlasů)
uvolňování zatuhlého svalstva
odstraňování popraskaných žilek (podpora fagocytózy)

Standardně jsou dodávané plastové aplikátory a baňky. 

K přístroji je možné zakoupit i skleněné baňky. 

Jen kvalitní zaškolení je zárukou dobrých výsledků!

K přístroji poskytujeme jedno zaškolení obsluhy, které je v ceně přístroje. Klient si může vybrat, zdali chce zaškolit na obličej nebo tělo.

Vyučujeme kompletní vacupress těla a BF lifting obličeje a dekoltu

Školení druhé (pokud ho klient chce) se hradí.   

Oba typy školení probíhají na našem studiu www.bodyfactory.cz  a je potřeba mít s sebou figuranta. Školení je nutné objednat telefonicky předem. Délka školení je 2-3hodiny dle šikovnosti školeného.

 

Po zaškolení získáváte Certifikát, který Vás opravňuje ošetřovat tímto přístrojem. Rovněž obdržíte návod v ČJ, kompletní grafickou dokumentaci k ošetřením a v textu popsané postupy. 

 

Jak jednoduše udržet vaše tělo v příjemných proporcích a dobré kondici? Zajděte si na vacupress, SPM nebo baňkovou terapii.  

 • Se všemi těmito názvy se můžete setkat, pokud hledáte masáže na formování postavy. Jedná se o velice účinné ošetření. Pomocí přístroje, který vyvíjí kontinuální nebo pulsní podtlak se masíruje požadovaná  partie. K přístroji jsou speciální pistolové baňky, do kterých se nasaje cca 1cm podkoží. Ošetřující střihá baňkami vedle sebe a provádí tak masáž podkoží. 

Bříško.jpg

 

Obecné informace o vacupressu

 • Samotný postup u Vacupressu je velice důležitý a doporučujeme školení u opravdových profíků, kteří umí s přístroji pracovat. Postupy jsou skutečně velice důležité a závisí na nich spokojenost klienta a samozřejmě dosažené výsledky během ošetření. Vacupressová masáž musí probíhat v přizvednutém podkoží, aby docházelo k co největšímu úbytku tuků a rozmělnění tak zvaných tukových fazolí na špendlíkové hlavičky. Tento princip se používá zejména při odstraňovaní celulity nebo celulitidy. Pokud by při masáži pracovalo ve svalové tkáni, tak bude mít klient při ošetření nepříjemné pocity a budou se mu tvořit modřiny. Skutečně je potřeba provádět tuto baňkovou masáž v přizvednutém podkoží. Dalším důležitým prvkem je vhodně zvolená síla podtlaku. Nelze udat paušálně, jelikož se každé podkoží chová trochu jinak. Některé je pevné, některé povolené. V nastavení hraje velkou roli i citlivost klienta. Zajímavostí u Vacupressu je, že po prodělání balíčku ošetření je podkoží vycvičeno a ženám, kterým se dělají velice často modřiny, když se doma klepnou třeba o šuplík, tak se tento syndrom rychlých modřin téměř vyruší. Podkoží je po ošetřeních zpevněné a jen tak se Vám modřinka neudělá.       
 • Neexistuje prozatím lepší způsob v ošetření proti celulitidě, než je samotný Vacupress kombinovaný s lymfatickou drenáží. Vacupressem dokážete zformovat postavu už během několika návštěv. Následující lymfodrenáž a tak zvané propláchnutí těla detoxikuje zanesené tělo, zprůchodní lymfatický systém a zrychlí metabolismus. Nenechte se ošálit, lymfodrenáž neodstraňuje tuky, jak se v mnohých časopisech píše. Lymfodrenáž je nástroj na uvolnění lymfatických cest a díky zrychlení metabolismu klient snadněji redukuje přebytečné tuky. Během ošetření Vacupressem a lymfodrenáží je potřeba zvýšit pitný režim. Pokud chcete pročistit organismus od toxinů, tak si představte, jako byste prali prádlo v pračce bez vody. Na pitném režimu je nutno přidat. Pokud je správně zvolený tlak v lymfatických kalhotách, tak dochází k pročištění velice rychle a každá masáž z Vás doslova vypresuje přebytečnou vodu a nečistoty z lymfatického systému. Ucítí to zejména klienti s vyšším zavodněním spodních končetin.    

                                    

Samotný popis ošetření vacupressem, SPM digital nebo skleněnými baňkami. Jak jsme již zmiňovali, postup při vacupressu a následné lymfodrenáži je nejdůležitější pro dosažení skvělých výsledků.

Vacupress těla (nohy a bříško)

 • Uvolnění uzlin – při vacupressu na nohách a bříšku uvolňujeme uzlinky v podkolení, tříslech a kolem pupíku. Pokud chcete být perfektní, uvolněte terminus. Uvolněním terminu otevřete lymfatický systém na cca 60min. Uvolňování uzlinek Vás naučí školitel při prodeji přístroje. Vyberte si kvalitního školitele, vždyť Vám záleží na tom, abyste měli ty nejlepší výsledky.
 • Lymfodrenáž – lymfodrenáží připravujete podkožní lymfatické cévy a uzlinky k příjmu většího množství lymfatické tekutiny. Pokud lymfodrenáž neprovedete, tak budete tlačit příliš mnoho znečištěné lymfy přes uzavřené cévní chlopničky. Lymfodrenáž má přísná pravidla, která je potřeba dodržovat. Lymfodrenáž Vacupressovými baňkami provádějte velice pomalu, aby se lymfatické cévy dokonale uvolnily.
 • Štěpení a aktivace – u štěpení a aktivace se zaměřujeme nejvíce na místa, kde chceme ubrat na tuku nebo vyhladit celulitidu. Celulitida se dělí do třech základních stupňů. Stupeň 1. je viditelná jenom po zatnutí svalové tkáně. Stupeň 2. je viditelná při povoleném podkoží. Stupeň 3. silně viditelné shluky tukové tkáně. Nazýváme je tukové fazole, které pomocí podtlakové masáže rozmělňujeme na velikost špendlíkových hlaviček. Tento proces se nazývá jako štěpící a aktivační techniky vacupressové metody.
 • Zpevnění a zeštíhlení – toto zpevnění se provádí na závěr štěpení a aktivačních tahů. Provádí se rychle a s větším podtlakem. Provádí se zejména na stehenních partiích jak zepředu, tak i zezadu.
 • Závěrečná lymfodrenáž – zde existují dvě možnosti. Lze provést tu samou lymfodrenáž baňkami jako na začátku ošetření. Doporučujeme však využití přístrojové techniky, která úžasně odlymfuje celou ošetřovanou oblast automaticky. Na trhu jsou profesionální přístroje. Určitě zvolte minimálně 2x12 komor. Méně komorové lymfy nedoporučujeme.                     

Časové rozpětí – jak často provádět procedury?

 • Četnost procedur závisí na stavu klienta a požadavcích, jak rychle chce odstranit celulitidu nebo tukové polštářky. Z dlouholeté praxe doporučujeme 10-15 návštěv, dvakrát v týdnu. Pokud máte chuť a dostatek času, tak to lze i třikrát, ale pozor! Podkoží bývá zejména ze začátku po ošetření citlivé. Proto je lepší udělat mezi ošetřeními dostatečnou pauzu. Zejména je potřeba udělat pauzu, pokud se objeví nějaká modřinka. Po absolvování balíčku pomalu přecházejte na ošetření jednou za týden, pak jednou za dva týdny. Nakonec zvolte, tak zvané udržovací procedury, které budou jednou za měsíc. U klientů, kteří dodržují tento postup, sledujeme perfektní stav podkoží, bez celulitidy. Lymfa je neustále v běhu a klienti jsou svěží bez únavy a častých nemocí. Rovněž mají zrychlený metabolismus a tím tělo dokonale spaluje přebytečné tuky.         

 

Jaké partie lze ošetřovat vacupressem?

 • Nohy zepředu i zezadu
 • Zadeček
 • Bříško
 • Ruce
 • Obličej a dekolt

Zadeček I.jpg    Bříško.jpg    nohy.jpg    lift I.jpg

Je lepší kúra nebo udržování každý měsíc?

 • Existují dva druhy klientů. Někteří přijdou jednou za rok na 10-15 návštěv, kdy dáme tělo do pořádku a srovnáme všechny nedostatky. Tato intenzivní kúra je velice účinná a na tělo má blahodárný efekt. Doporučujeme však rozložit návštěvy do celého roku. Počet návštěv zůstane na stejno, ale tělo je pravidelně lymfováno a metoda vacupress každý měsíc udržuje tělo v perfektní kondici. Dokonce doporučujeme tak zvanou triplle proceduru, kdy klientce provedeme nejprve vacupress těla, dáme klienta do lymfodrenážních kalhot a při Tlakové lymfě spodní části těla, provádíme vacupressem BF Lifting obličeje a dekoltu. Dojde tak k uvolnění celého lymfatického systému, k pročištění a detoxikaci. Již po první BF liftingu je pleť krásně hydratovaná a vypnutá.    

 

Kdo může ošetření provádět?

 • masér akreditovaný MMŠT nebo absolvent lymfatických masáží akreditovaných MMŠT. Pozor i takto vzdělanému ošetřujícímu doporučujeme absolvování kurzu na samotnou Vacupressovou terapii u odborníka. Odborníků v ČR není mnoho. Doporučujeme Hedviku Baťhovou, která má za sebou 16 let praxe a poradí Vám jak v baňkování těla, tak v liftingu obličeje a dekoltu, který se rovněž provádí přístroji Vacupress.          

 

Po kolika návštěvách se objevují výsledky?

 • Výsledky se dostavují u těla cca po 6 návštěvách, dříve se u těla výsledky neprojevují. U BF liftingu obličeje a dekoltu jsou vidět výsledky ihned po první aplikaci. Vydrží cca 3-5 dní. Pokud ovšem tuto proceduru praktikujete opakovaně, tak se efekt vyhlazení a hydratace prodlužuje až na měsíc. Na toto ošetření k nám chodí klientky již řadu let. Naše klientky tvrdí, že jsme je „zakonzervovali v čase“. Některé k nám chodí již 15 let každý měsíc a vypadají stále stejně. Z těchto výsledků máme velikou radost a vidíme tak, že naše péče a práce s vacupressem má skvělé a dlouhodobé výsledky.  

 

Jak zvolit správný přístroj – doporučení na Vacupressy a Lymfodrenáže?

 • Na trhu je noho přístrojů. Doporučujeme se obrátit na profíky v tomto oboru. Hledejte prodejce, kteří zároveň s přístroji pracují nebo školitelky, které aktivně ošetřují. Čím delší praxe tím lépe. Na prodej přístrojů doporučujeme www.salony-vybaveni.cz nebo www.eurosalony.cz a na školení Hedviku Baťhovou ze studia Body Factory – Praha 3. www.bodyfactory.cz  Hedvika je profík ve svém oboru a již přes 15 let se věnuje vacupressu a lymfodrenážím. Je specialistkou na školení v tomto segmentu. Díky své šikovnosti je neustále obsazená, ale vyplatí se na její školení počkat.    

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Vacupress přístroje
Hmotnost: 15 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: