Vacupress SPM Weyergans

Kód: VACU 1500
Neohodnoceno
1 500 Kč
Skladem

Vacupress SPM Weyergans + lymfodrenáž 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vacupress SPM Weyergans + lymfodrenáž 

VACUPRESS PRAHA

Na toto ošetření se můžete objednat ve studiu Body Factory, Táboritská 24, Praha 3 Žižkov - více informací naleznete na www.bodyfactory.cz    

Vacupress

Vacupress

Vacupress je masážní přístroj, který pomocí podtlaku dokáže mechanicky oddělit nahromaděné tukové buňkyze shluků a tím vrátit jejich přirozený metabolismus do normálního stavu. Zároveň vacupress dokáže výrazným způsobem zpevnit podkožní vazivo.

Přístroj vacupress tedy dostahuje vynikajících výsledků přiredukci celulitidy, zpevňování pokožky, zeštíhlení problematických partií a při formování postavy.

Dále se vacupress využívá při očistě neboli detoxikaci organismu, kdy lokálně zvyšuje prokrvení organismu a spalování tuků, čímž redukuje podkožní tuk – odstraňuje celulitidu, prokrvuje a regeneruje vazivo, vyhlazuje pokožku a celkově napomáhá při lymfatické drenáži.

VACUPRESS - PRŮBĚH MASÁŠE

… okysličuje a odbourává

Lehkým podtlakem se kůže nasává do skleněných baněk. Tímto nasátím dochází k mechanickému oddělení tukových buněk z celulitických shluků. A to do takové míry, že jimi může lépe procházet větší množství kyslíku a tím dochází k rychlejšímu spalování tuků a jejich následnému odplavení ven z těla pomocí lymfatického systému.

Po ošetření přístrojem vacupress se vždy doporučuje procedura lymfodranáže, která zlepšuje odvádění škodlivin a nečistot z krve ven z těla.

Dále je ve fázi odbourávání tukových buněk vacupress velice účinný v kombinaci lipolýzi a myostimulátoru.

K uspokojivému výsledku se doporučuje ošetření pomocí přístroje vacupress alespoň 2x týdně a posléze 2x měsíčně k udržení efektu.

Ošetření trvá cca 30 - 45 minut a okamžitě pocítíte, že je celé vaše tělo lehčí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: